PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 756
ocen
6,5 10 1 64756
6,3 9
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

fajny pomysł na realizacje, i to zupelnie cos innego do czego przyzwyczail na Pixtar. Jednakże bajka jest beznadziejna! Chyba najgorsza jak widziałem kiedykolwiek! To po prostu jest musical animowany a nie film animowany. Zdecydowanie odradzam!! 3/10

ocenił(a) film na 4
Adash

zgadzam sie, ale z innnych powodów... musical spoko,muzyka spoko...ale tworcy mogli sie faktycznie skupic na problemach ekologicznych,tak jak chcieli,a oni do tego zupelnie pogrążli glownego bohatera od pocztaku(czyli upadku jaja) niemal do konca(zamkniecia w zoo czy cholera wie gdzie)...to ma byc bajka dla dzieci??? gdzie jedyna pozytywna sprawa to ten tupot na koncu?! KOSZMAR! tak smutnej bajki chyba jeszcze nigdy nie widzialam! Mumble jest calkowicie odrzucony przez wszystkich,rodzine,spolecznosc,wszystkich! to nie bajka, to nie musical animowany, tylko dramat animowany!
aaa i jedyne smieszne dialogi sa w zwiastunach, dosłownie!
bardzo sie rozczarowałam

brzydkie_k

Dramat.......:| troche przegięcie. Bohater przez ten upadek czy nie dopilnowanie ojca. Dostał dar z Którego z korzystał był momenty które niemały na celu pokazanie tylko jaki on jest inny ale nawet pouczający (np. oddalenie sie od rodziców i rówieśników i do czego to doprowadza) i też nie rezygnowania z marzeń. Polecam film, film na topie jak kogoś nie ciągnie takie klimaty jak muzyka i taniec :P to wręcz odradzam :P. Coś nowego, poruszającego, i zmysłowego :P P O L E C A M
Pozdro

ocenił(a) film na 4
Gorgi17

zgadzam sie,ale ciagle uwazam,ze nie jest to bajka dla dzieci...dostrzegam plusy:) muzyka byla rewelacyjna, rola R. Williamsa tworzacego 3 postaci genialna, hasla tez smieszne bywaly...

brzydkie_k

wiesz zastanawia mnie to ze odwolująć sie do mojej opini bardzo negujesz film i piszesz o swoim rozczarowaniu a w nastepnym poscie piszesz jak bardzo ci sie podobał !! Zdecyduj sie !!

ocenił(a) film na 4
Adash

Zdecyduje sie!! :D:P....az sie musze wrocic,zeby zobaczyc gdzie napisalam jak bardzo mi sie podobal...bo chyba nigdzie...dalej uwazam,ze to bajka nie dla dzieci, dalej uwazam,ze wszystko co najlepsze zawarte jest w zwiastunach, i w obydwu postach bylo podkreslenie muzyki..a potem tylko dodalam Williamsa...z postem (gorgi)zgodzilam sie co do przekazu filmu,w swoim pierwszym jednak podkreslalam,ze to nie dla dzieci...jak to jakas prowokacja to marna,ale odpisuje,bo dyskusje lubie:]...
aha, i nie drzyj mi sie tu wiecej!!

brzydkie_k

Ja podkreślam :P ze to dobra bajka dla dzieci z narratorem, nic nie widze czego by dzieci nie mogły nie zobaczyć <żadnej maskary ani brutalności> bardziej romantyczny :P <nie rozumiem was> ale Polecam serdecznie bo warto :P
Pozdro

brzydkie_k

" KOSZMAR! tak smutnej bajki chyba jeszcze nigdy nie widzialam! Mumble jest calkowicie odrzucony przez wszystkich,rodzine,spolecznosc,wszystkich! to nie bajka, to nie musical animowany, tylko dramat animowany! " - oto cytat wyrwany z kontekstu Twojej wypowiedzi i cały jednak czas uważam że tym tylko negujesz cały klimat zawarty w Happy (z wyjątkiem muzyki). A tam między nami to wcale się nie darłem tylko chciałem uchwycić dosadność mojego przekonania .. ! :)

ocenił(a) film na 4
Adash

inaczej, zrobymy z tego film dla doroslych,dramat gdzie czlowiek pomimo wygnania,tak naprawde za nic,odrzucenia przez wszystkich ktorych zna i tak do czegos dochodzi,powraca do nich,wybacza im i pomaga itp itd - spoko film! lubie dramaty,chetnie obejrze, jak bedzie na faktach tym bardziej...ale dzieciom (jak bede miala) nie pokaze 'happy feet', bo uwazam,ze dzieci sa zbyt male-mlode-niewinne, by zrozumiec dlaczego ktos tak dobry,pozytywny bohater dostaje po dupie cala bajke! moze mam naiwne podejscie, bo moze dzieci teraz sa bardziej perfidne niz kiedys, nie wiem, ja chce zeby dzieci mialy swoj swiat,w ktorym bawily by sie lalkami,w dom, w chowanego,berka,"gąski do domu" czy babajaga patrzy:D autkami i zolnierzykami, nie siedzialy mi pol dnia na kompie, na telefonie ...i mowiac o dzieciach mam tu na mysli przedszkole i pierwsze klasy podstawówki...i mozna gadac,ze trzeba uswiadamiac, twardy swiat,ciezkie zycie,ostre reguly i bla bla,ale ja jestem za tym, zeby dzieci plakaly na Krolu Lwie,a nie na Happy Feet...aaa i jak go zamkneli,narrator mowil cos,ze po tygodniu stracil glos,po miesiacu rozum, jakos tak, nie pamietam, ale bylo to tak potwornie smutne....
no dobra naiwna jestem,patrze na swiat przez rozowe okulary,dzieci chyba nie

brzydkie_k

Jak mówimy o dzieciach to na pewno nie zrozumiał bajki ale tupotem małych stópek ich zwróci uwagę wiec nie będą sobie kłębiły wiadomości na temat co z nim dlaczego tak robi tylko jak wygląda co robi itd. mnie wzruszyła bajka może to nie dla dzieci wieku 10 lat ale nic niewiedze czego by było potem dziecko przestraszone świata lecz co jest na świecie. Każdy ma inny gust i ja tego nie zmieni nawet ten film tez wiec dalej nie będę pisał dlaczego tak a nie inaczej :P
Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones