PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 716
ocen
6,5 10 1 64716
6,3 9
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

Bardzo zły

ocenił(a) film na 2

Oglądałem to w tv jakiś czas temu. Ten film jest po prostu obrzydliwy, nie ma w nim nic poza
sączeniem jakiś lewackich bzdur. Jeden z niewielu w czasie którego i po którym było mi
niedobrze, literalnie chciało mi się rzygać od tego co widziałem na ekranie. Zdecydowanie
odradzam!
2/10

ocenił(a) film na 9
kopecjusz

Co!!!??? To mega bajka! Słodkie pingwinki ^^ Ale jak uważasz :) Ja polecam xD

kopecjusz

Mam dokładnie takie samo odczucie.

ocenił(a) film na 2
kopecjusz

zgadzam się

ocenił(a) film na 4
kopecjusz

film był tak nudny i bez polotu że jedyne co zapamiętałem (a chyba też niezbyt dobrze ) to to że ten pingwin był trochę nie ten teges co sprawiło że jego nie ten teges umysł kazał mu tańcować

ocenił(a) film na 6
Hideki_zuo

Jedno pytanie, ile masz lat? z tego co wiem z racji że umiesz pisać to ten film nie jest dla Ciebie, no chyba że się stawiasz w tej kategorii wiekowej;)

ocenił(a) film na 5
kopecjusz

obrzydliwy?! obrzydzają Cię komputerowe pingwinki? mnie też film nie porwał, ale żeby tak go określać... hahaha!

ocenił(a) film na 1
kopecjusz

Dokładnie, lewacki bełkot, strasznie ciężko ten film się oglądało.

ocenił(a) film na 6
Alex303

Ciężko to raczej jest z Tobą skoro piszesz o polityce pod filmami dla dzieci<ok>.

ocenił(a) film na 1
Turtlesik

Skoro nie widzisz nachalnej propagandy wtłaczanej dzieciom poprzez ten film, to znaczy, że jeszcze jesteś za głupi na pewne rzeczy...

ocenił(a) film na 6
Alex303

Wybacz, że nie widzę teorii spiskowych w stepujących pingwinach, faktycznie jestem na to za głupi;D haha

ocenił(a) film na 1
Turtlesik

No jesteś. Pewnie młody jeszcze jesteś i pewnych sprawach nie masz pojęcia. Dorośniesz - zrozumiesz... może. Ja się nie zastanawiam, czy ten film przemyca pewne lewackie "wartości", ja jestem tego pewien, bo to jest tak nachalne w tym filmie, że trzeba być tak głupim jak Ty, żeby tego nie zauważyć.

ocenił(a) film na 6
Alex303

P. S
Nie masz co odpisywać bo już z Tobą skończyłem, uważaj na masonerie oni też są wszędzie!

ocenił(a) film na 7
Alex303

Chyba jedyne z przesłań (propagandy jak wolisz) tego filmu to namowa do zachowania pro-ekologicznego, a jest to chyba dobre przesłanie prawda? Jak widzisz jakieś inne proszę podaj, albo napisz w jaki sposób go zinterpretowałeś, że zrozumiałeś go jako lewacki bełkot.

ocenił(a) film na 2
Turtlesik

a myslisz, ze ewentualne tresci propagandowe sa umieszczane tylko w filmach dla doroslych, po wyraznym, pisemnym ostrzezeniu?

ocenił(a) film na 6
_marecki

Nie, ale waszym tokiem rozumowania wszystko da się podciągnąć pod propagandę jakiś wartości, co jest bez sensu. To bajka dla dzieci o stepującym pingwinie, który chciał się wyróżnić a takich fimów jest tony i co, też propaganda lewactwa? ...

ocenił(a) film na 2
Turtlesik

Na pewno jest tak, ze bez wyjatku kazdy film i bajka cos maja do przekazania. Mozna to nazwac propagandą albo moralem. Jak kto woli. Niestety bardzo czesto popelniamy błąd i do filmow teoretycznie prostych, takich jak bajki, podchodzimy bezkrytycznie. Tego inteligentni ludzie nie powinni robić bo stajemy sie bezmyslni... Nie mozna widzieć wszedzie podstepu ale nie mozna tez dac wcisnac sobie niechcianych tresci pod płaszczykiem, przebraniem niewinnej bajki o slodkich pingwinkach.
Nie bede Cie przekonywal, bo przekonywanie na siłę zazwyczaj przynosi odwrotny efekt ale warto, zebys chociaz sprobowal na chwile przyjac, ze cos w tym jest i przemyslec ten (i inne filmy) pod takim katem...
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
kopecjusz

a mi się ten film bardzo podobał.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kopecjusz

zgadzam się... odrażający film.

kopecjusz

film trzeba obejżeć kilka razy żeby zrozumieć i polubić :)

ocenił(a) film na 2
dkalend

Na pewno nie obejrzę tego syfu drugi raz...

ocenił(a) film na 6
dkalend

"obejŻałem" go dostatecznie wiele razy i za wiele trudnych treści do zrozumienia to tam nie ma.
Ot przeciętniak z dziwnie pourywanymi wątkami.

ocenił(a) film na 1
dkalend

ooo, to czyżby głębsza puenta tam była? haha! widać, mój drogi, że nie znasz skarbnicy prawdziwych, wartościowych bajek dla dzieci.

kopecjusz

Obrzydliwy to może nie, ale troche nudnawy - 4/10.

ocenił(a) film na 6
kopecjusz

Filmik taki sobie, ale żeby określić go jako obrzydliwy i lewacki trzeba mieć dokładnie zryty mózg przez propagandę świrów w rodzaju JKM.

ocenił(a) film na 8
kopecjusz

"sączenie lewackich bzdur" you made my day

ocenił(a) film na 1
ojejujaklubiefilmy

Dorośniesz, zrozumiesz... sorry, ale to było tak nachalne przemycanie pewnych lewicowych poglądów w tym filmie, że trzeba być niezłym tępakiem, żeby tego nie zauważyć.

ocenił(a) film na 8
Alex303

dorosnę, zrozumiem...

ocenił(a) film na 5
kopecjusz

Fabularnie, humorystycznie i sytuacyjnie ten film jest naprawde beznadziejny... Ale nie wiem czy powstala keidykolwiek lepsza technicznie animacja... Przecież to czysta przyjemnośc. NIe moge wyjsc z podziwu. Geniusz

ocenił(a) film na 2
m0bscene

Oczywiście, że powstała- "Jak wytresować smoka", chociażby...Czy Toy Story 3. Czy Shrek- wszystko lepsze od tego gniotu

ocenił(a) film na 8
kopecjusz

Hmmm... Możesz wskazać te "lewackie bzdury"?

mylo89

Też bym chciała zobaczyć te "lewackie bzdury" bo jak czytam takie wypociny to się zastanawiam czy przypadkiem sam autor nie miał coś tenteges z głową.
Dlaczego ktoś musi być nienormalny jak woli tańczyć niż śpiewać???
Rasiści....

ines_25

zapewne chodzi o propagowanie tolerancji dla homoseksualizmu :) - no tak PiSoffcy się będą rzucać na takie filmy :)

ocenił(a) film na 1
Qlczas

A co ma PiS z prawicą wspólnego, lemingu?

ocenił(a) film na 5
Alex303

Na szczęście nieszczególnie dużo - lepsze takie centrum niż "dziarscy chłopcy" o łysych pałach którzy z pewną pomocą lewicowych mediów niestety na długo obrzydzili w świecie słowo "prawica".

ocenił(a) film na 1
tc1987

Ci dziarscy łysi chłopcy to przeważnie też lewica, przynajmniej gospodarczo. Szkoda, że często sami nie wiedzą, że ich poglądy są lewicowe...

mylo89

Ja również czekam :)

ocenił(a) film na 8
Anna_Sandstorm

I chyba się nie doczekamy :)

mylo89

Wypiszę to co pamiętam :)
1. Mambo porwał do stepowania wszystkie pingwiny, kiedy przychodzi straszliwy Noa i mówi żeby przestano tańczyć, bo to obraża wielkiego pingwina-przedstawienie religii w skrajny sposób, jakby każdy czyn który nie wychwala boga był dla niego obrazą
2. W tradycji nasza siła-pokazanie że ludzie religijni trzymają się ściśle tradycji i są niezmienni. Kolejna nieprawdziwa skrajność.
3. Strach przed kosmitami-strach przed nieznanym, czyli pojazd po konserwatyzmie.
Dalej nie oglądałem. Na ekranie biało, a w głośnikach czerwono.

mylo89

Wypiszę to co pamiętam :)
1. Mambo porwał do stepowania wszystkie pingwiny, kiedy przychodzi straszliwy Noa i mówi żeby przestano tańczyć, bo to obraża wielkiego pingwina-przedstawienie religii w skrajny sposób, jakby każdy czyn który nie wychwala boga był dla niego obrazą
2. W tradycji nasza siła-pokazanie że ludzie religijni trzymają się ściśle tradycji i są niezmienni. Kolejna nieprawdziwa skrajność.
3. Strach przed kosmitami-strach przed nieznanym, czyli pojazd po konserwatyzmie.
Dalej nie oglądałem. Na ekranie biało, a w głośnikach czerwono.

ocenił(a) film na 8
cinek12

Nie chce oceniać i nikogo obrażać, ale to już jakiś skrajny fanatyzm i paranoja.

mylo89

Akurat nie jestem fanatykiem, ale mocno mnie to biło po uszach żeby nie nasunęły mi się właśnie takie wnioski.

ocenił(a) film na 5
cinek12

Ta - przyznaję że w sumie te motywy były dużo bardziej niestrawne niż cała nawalająca z ekranu propaganda ala Al Gore.

W sumie na samo wspomnienie tej produkcji z miłą chęcią nachodzi mnie chęć na obejrzenie jednego z najleszych odcinków South Parku idealnie wyśmiewającego takową pseudo - eko propagandę.

http://www.youtube.com/watch?v=xf69EEL3WBk

:).

ocenił(a) film na 7
cinek12

1. Absolutnie się zgadzam ! Religia przedstawiona w sposób skrajny i niesprawiedliwy. Jak powszechnie wiadomo religia zinstytucjonalizowana nie zabrania niczego* i nie straszy potępieniem za nic.

*oprócz satanistycznej muzyki (np. Beatles, Bob Marley, Big Cyc - nie zmyślam, wygooglujcie sobie ;), satanistycznych książek ( J.K. Rowling, Dan Brown, Kant, Voltaire, Dumas, Kopernik, Mickiewicz - niektórzy autorzy potępieni ostatnio, inni znajdujący się na Indeksie Ksiąg Zakazanych), satanistycznych filmów (Harry Potter ! Prometeusz, Avatar, Złoty Kompas, - wiadomo że są lewackie, żydowsko-masońskie i co gorsze - w 3D) itp itd...

2. Może i są zmienni, ale zmiany zachodzą z prędkością przesuwania się lodowca. Gołym okiem nie zobaczysz..

3. Tu patrz pkt 1 czyli satanizm, okultyzm, lewactwo, pederastia, feminizm, ekologia, żydowstwo itp jest wszędzie i czycha na nasze biedne duszyczki. A tak poważnie, za każdym razem, gdy dokonuję się jakaś zmiana społeczna (zniesienie segregacji rasowej, przyznanie równouprawnienia kobiet, sekularyzm i gwarantowana wolność wyznania, depenalizacja homoseksualizmu itp itd) to konserwatyści obwieszczają hucznie koniec cywilizacji (białej, zachodniej, chrześcijańskiej - wstaw jedno lub kilka na pewno bedzie pasować) zagładę społeczną i generalnie koniec świata. Na szczęście świat nie zwraca na to uwagi i kręci się dalej jakby nic sie nie stało ;). Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 7
kopecjusz

Obrzydliwym bym go nie nazwała, ale specjalnie porywający też nie był. Obejrzałam raz i pewnie do niego nie wrócę, ale piosenki mi się podobały.

ocenił(a) film na 2
aikiru

Ten mały gnój działa mi na nerwy.

ocenił(a) film na 8
kopecjusz

To trzeba było rzygnąć, ulżyło by Ci.
Nie rozumiem - oglądasz bajkę dla DZIECI, i wyciągasz z niej jakieś polityczne/lewackie podteksty? Nie chcesz, nie oglądaj - proste. Ja wychodzę z założenia, ze jesli mi sie jakis film nie podoba, to go omijam szerokim lukiem, by nie zmarnowac 1,5-2 godzin cennego czasu.
Dla mnie ważne bylo, że dzieciakom podobają sie pingwinki, taniec, śpiew, kolory.... oglądamy dla rozrywki, nie dla szukania dziury w calym. Jestes kolejnym Polakiem, ktory owej dziury szuka,

ocenił(a) film na 1
MagdalenaPatterson

Odgrzewam kotleta

Dzieciom oczywiście podobają się kolorowe obrazy, muzyczka, śpiew ale ja nie miałem serca i mojego synka nie mogłem karmić takimi bzdetami i pomijam tu nawet wątek homoseksualnych krewetek. W tej bajce nie ma zupełnie nic wartościowego, jakiś pingwin niedojda, jakiś ptak latający uważany za zbawiciela czy Boga reszty nie wspomnę. Ta bajka nie przekazuje dzieciom żadnych wartości, a niestety to jest bajka dla małych dzieci.

ocenił(a) film na 8
Pajus_f

Bo to jest rozrywka, niekoniecznie dla dzieci. Trzeba znaleźć tą różnicę, kiedy bajka jest dla maluchów, a kiedy dla trochę starszych dzieciaków.

ocenił(a) film na 1
MagdalenaPatterson

Mi się wydaje, że ta bajka niestety jest kierowana do małych dzieci to nie Shrek, Madagaskar czy coś, mój brat ma 12 lat i mu się nie podobała, nudziła go.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones