PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 747
ocen
6,5 10 1 64747
6,3 9
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

reżyseria Joanna Wizmur , Paweł Galia (więcej...) scenariusz Bartosz Wierzbięta , Judy Morris (więcej...). Co to ma być ? Jacyś upośledzeni nad tym siedzą czy jak.

ocenił(a) film na 5
Redgard

teraz wprowadzono zmiany i włączono reżyserów polskiego dubbingu do reżyserii a odpowiadających za polskie dialogi do scenariusza. Nie wiem w czym problem. chyba nie trudno się domyślić o co chodzi.

Redgard

a jeśli nawet ktoś się nie domyśli, to wystarczy wcisnąć "zobacz więcej..." i tam już jest napisane jak trzeba. ; )

Amelle

Moim zdaniem prawdziwy reżyser powinien być na pierwszym miejscu, żeby było widać jego nazwisko bez potrzeby rozwijania listy. Tak samo scenarzysta.

nartin

Uważam, że taki opis jak teraz jest urąga wszystkiemu co buduje portal filmowy. "reżyseria Joanna Wizmur , Paweł Galia scenariusz Bartosz Wierzbięta "
Bo jak użykownik wyżej napisał prawdziwy reżyser powinien być na pierwszym miejscu, żeby było widać jego nazwisko bez potrzeby rozwijania listy. Bo robi się taki troche burdel, bo potem powstają tematy i kwiatki typu

http://www.filmweb.pl/topic/1091327/Re%C5%BCyseria+Joanna+Wizmur.html

I się ludziom nie dziwie. A napisałem to tylko dlatego, że właśnie przez filmweb jakiś ćwierćmógz próbował mi wmówić, że to polska bajka:D Buahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones