PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 756
ocen
6,5 10 1 64756
6,3 9
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

Nooo, zapowiada się bardzo interesująco, ale ja mam ważne pytanie dla tych, którzy się znają: będzie polski dubbing, czy oryginalny? Bo jak polski to nie ma sensu iść do kina.

Proszę o odpowiedź. :P

dolly_shiller

ogólnie polski dubing filmów animowanych jest na wysokim poziomie na pewno jesli rezyserem bedzie Jolanta Wizmur a tłumaczem dialogów Wierzbięta to tak bedzie oplacalo sie isc do kina na pl dubb. Piosenek na pewno nie przetlumacza zostawia je w orginalach (podbnie bylo w Skoku przez plot czy Sezon na misia) wiec chyba nie ma sie o co martwić i tylko zacierac raczki i odliczac do 1 grudnia ^^

Raditz

Myśle, że raczej piosenki będą jak najbardziej przetłumaczone... Na to licze. Bo w końcu to animowany musical dla dzieci. Bez sensu byłoby robić dubing, a nie tłumaczyć piosenek... Mam nadzieje że zaangazuja wielu artystów polskiej sceny musicalowej.. ale no przekonamy sie 1.XII :P

Kasztana_2

nie przetłumacza ogólnie do filmów CCG nie tlumaczy się piosnek przykladów nie trzeba daleko szukać shrek dżungla skok przez płot sezon na misia ^^
Ja licze ze piosenki nie beda tlumaczone ^^ Bo tu nie ma co tlumaczyć sa to nowe piosneki starch wykonawców np nowa wersja zespołu Queen ''Somebody to love'' - watpie by to przetlumaczyli ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones