PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 756
ocen
6,5 10 1 64756
6,3 9
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

widziałem kilkadziesiąt (jak nie więcej) filmów animowanych i ten jest jednym z najgorszych, zaraz po 'rybkach z ferajny'. fabuła strasznie marna, słabiutkie i absolutnie nieśmieszne teksty, a już chyba najgorszy był, żenujący z natury, ziomalsko/hip-hopowy humor (umownie nazwijmy to humorem), teksty, klimat i postaci.
15 minut po obejrzeniu filmu nie pamiętałem nawet jak się nazywał główny bohater, ba, nie pamiętałem nawet jak wyglądał. w zasadzie jedyne co pamiętam, to strasznie denerwujący brak synchronizacji obraz->dźwięk w czasie tego całego stepowania. ogólnie nudna szmira i stracona godzina czterdzieści. nie polecam, z czystym sumieniem daję mu 2/10 bo dawno żaden film animowany mnie tak nie wynudził.

Tlacultetl

Witam nie chce odpisywać bo wole żeby ten blog przeleciał ale bronie tej bajki bo ona na to zasługuje jako inna od innych których widziałem. Fabuła nie była taka marna wszytko było jasne o co chodzi w filmie po dalszych minutach jeszcze rozbudowana, teksty nie było ich wiele chyba ze od tych 5 ziomalsko/hip-hopowym jak to nazwał nasz kolega ja już bym nazwał to mariacki-ziomale:P. Teksty na poziomie tego wieku, bajka też, coś nowego, oryginalnego, lepsza od nie których bajek z Disney tym bardziej ze bajka i muzyka układa się w całość. Można by powiedzieć ze główny bohater w ogóle się nie zmieniał twarzyczkę czy pyszczek miał taką samą, wyglądał na upośledzonego lub też dałna. Ale pamiętajmy że to bajka dla dzieci i żeby go odróżnić zostawili mu ten pyszczek i piórka jakby przez ten upadek jako jego przemiana materii się spowolniła :P bo innego wytłumaczenia niema:/.
Hmmmm a co do nazwy to nie wiem jak oglądałeś ale tam nawet muzyka była też o jego imieniu:/ zapraszam do obejrzenia jeshcze raz i nie skupianiu uwagi na synchronizacji obraz->dźwięk w czasie tego całego stepowania tylko jak się nasz muble czy też mambo porusza xD. P O L E C A M
Pozdro ziomali i Hip-hopowców :P ^^ dzix za uwage

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones