PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 756
ocen
6,5 10 1 64756
6,3 9
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

Końcówka?

użytkownik usunięty

Na końcu pokazane było, że Gloria się z nim w morzu połączyła??? Przecież ona miała już swojego pingwina i dzieci...

Całościowo film dla mnie fantastyczny, a zarazem bardzo smutny... Przeraziły mnie sceny w zoo i jeszcze kilka innych...
Film ma bardzo głebokie i ważne przesłanie, a nawet dwa.. Powiedziałabym, że to film nawet bardziej dla dorosłych, którzy są silniejsi od zwierząt i w każde środowisko wchrzaniają swoje łapska. Pozatym moim zdaniem to piękna bajka, która powinna uczyć dzieci wrażliwości na krzywdę zwierząt jak i innych ludzi.

ocenił(a) film na 9

ta scena ze była z pingwinem i dziećmi:P była pokazana ze je uczyła emisji głosu, a on arytmetyki i to byli ich uczniowie:P

ocenił(a) film na 9
rozzelinni87

a inni widza sens tylko w kreskówkach :/

ocenił(a) film na 9

to były Glorii uczniowie ;p chyba zle slyszales/as

ocenił(a) film na 7
mysuperherojoker

O rany! Ja też zrozumiałem że to są je dzieci, a tamten pingwin to jej facet:)
Dla usprawiedliwienia się dodam że ogladałem film katem oka, krzątajac się po domu:)

ocenił(a) film na 9

Zgadzam się z tą smutnością i z tym ze to film dla dorosłych. Żeby tak ludzie zmienili trochę swoje postępowanie... czasami myślę że takie coś jak zdarzyło się w filmie "Dwanaście Małp" - dałoby lepszy rezultat niż ochrona, na którą i tak srają wszyscy.

ocenił(a) film na 9

Było powiedziane wprost:
Mambo- "to które jest wasze?"
Gloria- "wszystkie. To wszystko nasi uczniowie. On (Seymour) uczy ich rytmiki, ja emisji głosu"
Mambo- "czyli to nie są..."
Gloria- "nikt mi nie zaśpiewał mojej piosenki, prawda?"

;)

Przy okazji zdałem sobie sprawę, że znam na pamięć linię dialogową...:|

użytkownik usunięty
ptr_89

Już wiem, już wiem, już wiem! :)) dzisiaj obejrzałam drugi raz i wsłuchałam się w ten fragment ;) dzięki. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones