PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 756
ocen
6,5 10 1 64756
6,3 9
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

Ten film,jak dla mnie powinien być oceniony 9\10.Film opowiada o takiej nietolerancji wsród współczesnych rówieśników,pokazanej za pomocą zawierząt.Te wszystkie pingwiny są prawie takie same,a Mambo jako jedyny
jest inny.Przesłanie o tym,że ludzie powinni zauważyć,że próbujemy być wszyscy identyczni,a tak być nie powinno,wszyscy musimy się różnić,the best!Film ten dobrze opowiada o dzisiejszych problemach ludzi oraz o tym,aby się nie poddawać w drodze do własnego celu,bez względu na wszystko,bo wtedy nigdy się tego nie osiągnie.Taka jest moja interpretacja.Dzieci też wyciągną z niego pożyteczne wnioski i powinne zobaczyć.O tym jak wszystkie pingwiny tworzą taką jadnolitą zbitą masę,a ten jeden sprawiał,że było ciekawie.Opowieść o przyjażni,miłóści i o tym,aby się nie przejmować jeśli ktoś Ci mówi,że jesteś inny,bo on tworzy taką jedną wielką pospolitą plamę,gdzie wszyscy są tacy sami i widzi,że ty ciekawie się wyróżniasz.Myślę,że to arcydzieło w kategorii animacji i film ten powinien zobaczyć każdy widz.Gratuluję twórcy tego filmu za oscara!Pozdrawiam.
P>S>Jeszcze te plenery Antarktydy,czad!

ocenił(a) film na 4
Tropicielka

to se go tak oceniaj a daj innym osobom mieć swoje zdanie.

pzdr

ocenił(a) film na 9
Tropicielka

Poza tym co wymieniłeś jest moim zdaniem coś jeszcze- skąd mamy wiedzieć, że nie jesteśmy takimi właśnie pingwinami, a nasza planeta Antarktydą? Może też jesteśmy tak zapatrzeni w przeszłość i dokonania naszego gatunku, że nie potrafimy przestawić swojego myślenia na inne tory? Może i dla nas są poza naszą "Antarktydą" istoty mądrzejsze i większe? Dla mnie to jest właśnie opowieść o tym, żeby nigdy nie skazywać kogoś na banicję za inność, wierzyć, że pomimo oryginalności przyjaźń i miłość są możliwe, ale też jest to przestroga przed popadaniem w uwielbienie dla dokonań naszego gatunku.

ocenił(a) film na 9
ptr_89

*wymieniłaś, zapewne taka powinna być prawidłowa forma ;)

ocenił(a) film na 9
Tropicielka

Świetna animacja, piękna muzyka!
oceniam bardzo pozytywnie
Najlepszy dubbing Jarosława Boberka jako Ramon, po prostu Miodzio:)

ocenił(a) film na 9
WhiteDemon

Dla mnie też świetna bajka. Dałem 9.

ocenił(a) film na 9
WhiteDemon

Dla mnie też świetna bajka. Jedna z najlepszych jakie oglądałem w ostatnich latach. Dałem 9.

ocenił(a) film na 9
lukasz_beta

Jak zwykle na filmwebie znikają i niewiadomo skąd pojawiają się posty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones