PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 756
ocen
6,5 10 1 64756
6,3 9
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

To było rewelacyjne, jak zobaczyłem że Mambo odpływa i się kamera oddala a potem pokazuje całą kule ziemską, to myślałem że film sie skąńczy , i nie będzie Happyn Endu (to by była rewelacja, że ktoś w Holywood się odwarzył zrobić smutne zakonczenie). Pużniej smutna perspektywa wariującego pingwina, i jak uderza głowąpo ścianach i rzuca rybami do iluzji swoich przyjaciół (zaczął wariować). Ogółem film rewelacyjny, super grafika, fantastyczna muzyka daje 10/10 (troche naciągana ocena ale niech będzie).

ocenił(a) film na 6
Stefan_Mirecki

Mumble, ale to tak na marginesie :) Wiem że to nie Twoja wina bo rzeczywiście w dubbingu polskim przeinaczyli to trochę. Ogólnie i tak bardzo podobnie się wymawia.

Co do filmu, to po scenie, gdy Mumble odpływa było kilka momentów w których myślałam że film się zaraz skończy, ale się myliłam. Ogólnie i tak inny niż osttnie produkcje "dla dzieci", nastawiałam się na kolejny film przepełniony śmiesznymi (lub nie) tekstami, a tu miła niespodzianka: film dający do myślenia, z głębszym przesłaniem no i oczywiście znakomita oprawa muzyczna i graficzna. Polecam szczególnie osobom dorosłym, ale dzieci na pewno też nie będą się nudzić.

ocenił(a) film na 9
sunny_5

To fakt. Rzadko chadzam do kina na bajki, bo zazwyczaj sa ta filmy ktore maja bardzo ubogie, jesli wogole jakies przeslanie. A tu sie mile zaskoczylem. Film byl chwilami smieszny, ale nie do przesady, i humor nie zacieral przeslania. Dorosli beda go ogladali z takim samym zainteresowaniem jak mlodsi widzowie, a moze nawet z wiekszym. Odnioslem takie wrazenie ze male dzieciaki raczej tego filmu nie beda lubily ale mi osobosicie sie bardzo podobal:)

ocenił(a) film na 10
MahomeD34

Sorry, mogłem sprawdzić. Mi na początku seansu kilkoro dzici sie wydzierało że chce do domu, większość sięszybko uspokoiła, ludzie sie zajeli filmem a chyba jeden lub dwoje rodziców musiało wyjść ze swoimi dziećmi bo za bardzo przeszkadzały.

Tez się spodziewałem filmu bardziej dla dzieci, ale miałem nadzieje ż będzie bardzo dobry bo na aintitcool Harry ocenił bardzo pozytywnie Happy Feet.

Grafika była rewelacyjna, W.B. nigdy nie paprze swoich filmów pod względem wizualnym.

ocenił(a) film na 9
Stefan_Mirecki

A kto waszym zdaniem wygrywa w rywalizacji 'Wpuszczony w Kanał' vs. 'Happy Feet'? Dla mnie oczywiście 'HAPPY FEET'.

ocenił(a) film na 10
Kristofer

W Boxoffce'ach w polsce wygra Wpuszczony w kanał, na swiecie na pewno Happy Feet, a w walce o oscara Happy Feet pokona nawet Auta.

ocenił(a) film na 9
Stefan_Mirecki

Chodzi mi o wasze odczucia? Który film dla was był lepszy...

Kristofer

czy warto iśc na to.Mieszkam w Gdańsku

ocenił(a) film na 10
Kinomaniak20

Happy, czytać umiesz? Jesli każdy pisze ze to rewelacyjny film to po co się pytasz, lepiej idź jak najszybciej. Sądząc po twoim avatarze i nicku to chyba bardzo czekasz na ten film, tym bardziej się dziwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones