PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 747
ocen
6,5 10 1 64747
6,3 9
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

Podteksty...

ocenił(a) film na 7

Stara już jestem, ale wraz z przyjaciółką zdecydowałyśmy się pójść na ten właśnie filmik. (rezygnując w ostatniej chwili z Borata, jako że doszłyśmy do wniosku, że nie będzie nam odpowiadał ten typ humoru ;-)) Bardzo miły filmik, piękna muzyka i animacja, przepięknie stworzone postaci pingwinków, zwłaszcza maleństw, które wykluwają się z jajek :-) Jednak ku mojemu zaskoczeniu, okazał się on raczej bajeczką dla "większych dzieci", z uwagi na mnóstwo dziwnych aluzji i podtekstów. Pewnie dzieci, które siedziały koło mnie i chichrały się na całego, wcale ich nie zrozumiały i znalazły sobie w tym filmiku inne rzeczy, które je bawiły, jednak wydaje mi się, że twórcy filmu nastawili się głównie na starszych odbiorców... Nie mniej jednak polecam wszystkim na miłe spędzenie sobotniego popołudnia :-)

ocenił(a) film na 8
justka88

Jeśli 88 to rocznik to jeszcze taka stara nie jesteś ;]

Na film mam nadzieję pójść w poniedziałek ale waham się jeszcze między tym a "Wpuszczonym w kanał" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones