PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 756
ocen
6,5 10 1 64756
6,3 9
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

"Happy Feet" oglądałam w oryginalnej wersji językowej i bardzo się z tego cieszę. Kidman i Jackman świetnie śpiewają, Williams bawi charakterystycznym akcentem... Doskonale dopasowany dubbing.
Bajka sympatyczna, z serii: "z przesłaniem". Dla fanów muzyki będzie pozycją ciekawą.

No_5

Skąd? Poczytaj inne komentarze. Wielu spodziewała się kolejnego Shreka, Madagaskaru i podobnych.
Najwyraźniej za ciężkie to dla nich tematy podjęte są w tej produkcji, tym bardziej podanej w dość niecodziennej formie (świetny animowany musical).
Tytuł warty obejrzenia, wyróżniający się spośród wielu shreko-podobnych potworków.

ocenił(a) film na 8
No_5

popieram, też oglądałam to w orginale i bardzo się z tego cieszę. ale już kompletnie rozbrajał mnie młodziutki pingwinek: "My feet are happy too"

ocenił(a) film na 9
Katherinegol

Dokładnie. No cóż... szczęściem fala komediowych animacji minie i pojawi się jakis nowy motyw, bo wątpię by ta moda utrzymała się dłużej niż 10 lat. Nie można zbijać kokosów na animacjach 3D ze zwierzątkami opartych na tym samym schemacie.
Jeszcze rok, dwa a ludzie zaczną tym żygać, tym bardziej że rocznie wychodzi takich filmów min. 5.

"Happy Feet" to w końcu powiew świeżości. W dodatku umyzykalniony, co daje mu jakby pewien akcent wstecz do starej szkoły Disneya. Warner Bros. stworzyło równie kapitalny świat, co tam w "Ekspresie Polarnym". I nie zabrakło naprawdę żywego scenariusza, nie po raz kolejny przepisanego od konkurentów, bo tym jest większość niestety.

Zacząłem już tracić nadzieje, że z animacji można jeszcze zrobić uniwersalne, ale za to ambitne kino. Wreszcie odzyskałem wiarę.

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones