PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 756
ocen
6,5 10 1 64756
6,3 9
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

Takie sobie

ocenił(a) film na 6

Powiem wam że nawet niezłe...może graficznie troche siadało ale pare gagów było dobrych...obejrzeć można ale napewno nie utwki na dłużej w głowie..dla mnie to takie 6/10.

ocenił(a) film na 9
dr_hab_marek

Jedna z najlepszych bajek.
Powiedz, gdzie widziales' lepsza, grafike.

ocenił(a) film na 6
MustelaErminea

Iniemamocni, Shrek...tutaj była zdecydowania prosta

ocenił(a) film na 9
dr_hab_marek

Tam bylo groteskowo.
W "Stopkach" doskonale sa, narysowane, chmury, niebo, woda. Prawie realistycznie.

ocenił(a) film na 8
dr_hab_marek

Dla gościa tylko wygląd i gagi sie liczą. Cudownie.

Nawet dla mojej dużo młodszej siostry ten film to coś więcej niż grafika
i gagi.
No chyba że masz mniej lat od niej to sorry.

ocenił(a) film na 9
TurnMeOn

Ten film jest dosyc gleboki, przy okazji ma wspaniala grafike.

ocenił(a) film na 7
dr_hab_marek

Moim zdaniem bajeczka świetna, lecz wiadomo, że nie wszystkim musi sie podobać :) natomiast grafika, szczególnie krajobrazów momentami była bardzo realistyczna, więc akurat co do niej nie miałabym żadnych zastrzeżeń.

ocenił(a) film na 9
dr_hab_marek

Rewelacyjny film, zasluzyl na tego Oscara. Moja ulubiona scena - to ta hiszpanska piosenka w wykonaniu Robina Williamsa.

angelica

Naprawdę, co do grafiki to z tym pierwszym postem nie zgodzę się w ani jednym słowie. Fotorealistyczna grafika miałaby być zacofana?!
Głębokie, może trochę oklepane, przesłanie. Bez pewnych gatunków świat nie byłby taki sam, więc nie niszczmy ich naturalnych środowisk, które i tak ledwo "zipią".

Pozdrawiam, życzyłbym sobie i wam, aby było więcej takich filmów.

ocenił(a) film na 7
OgnistyJoe

Za mocny na 7, za słaby na 8 :/ Cholera...

ocenił(a) film na 8
celdur1

Mnie się bardzo podobał i w pełni zasłużenie otrzymał ode mnie 8 choć zastanawiałem się nawet nad 9 ;) Może podwyższę swoją ocenę przy obejrzeniu go następny raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones