PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 747
ocen
6,5 10 1 64747
6,3 9
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

Tytuł...

ocenił(a) film na 4

Rozbraja mnie ten tytuł, zarówno polski jak i angielski... Ilekroć go widzę bądź słyszę, tarzam się po podłodze ze śmiechu... Ciekawi mnie, czy ktoś jeszcze ma na niego takie reakcje :p

ocenił(a) film na 9
Anabele

Zgadzam się w 100%, choć z ciężkim opóźnieniem:))))))))))))))))))

Anabele

Tytuł pasuje do Mamba, taki słodki i pocieszny:)

ocenił(a) film na 7
juuczek

ki się ten tytuł wogóle nie widzi :/

Albo po polsku, albo po angielsku .... no cóż, żyjemy niestety w erze dominacji angielskiego na świecie , ale chociaż w takich bajkach mogli by sobie darować te hapi fity - żal ....

niestety, minął czas kiedy bajki tworzono dla dzieci, dzisiejsze wielkie produkcje są niestety robione dla dorosłych, bo wątpię aby dzieci zrozumiały np. określenie "idę przedłużać gatunek" .... -żal

ocenił(a) film na 4
michal2600

święta racja... rozumiem, że choć twórcy pragną, aby w filmie dla dzieci pewne rozrywkę znaleźli także dorośli, to czasem przesadzają. W zasadzie wszystko zaczęło się od "Shreka", ale w nim takie zabiegi były w pełni uzasadnione, gdyż nie był to film przeznaczony dla najmłodszych widzów. Ale w innych filmach powinna zapaść decyzja - albo robimy film dla dzieci, albo dla dorosłych. I tyle.

(Nie sądziłam że mój post zostanie odgrzebany z mroków historii... xD).

ocenił(a) film na 10
Anabele

Większość ludzi zakłada, że jeśli film jest animowany, twórcy myśleli o dzieciach. To nieprawda, czego "Happy Feet" (i nie tylko) jest dowodem. Dla mnie to bardziej musical i film o outsiderze oraz o otwieraniu się na nowe doświadczenia, a nie bajka dla najmłodszych. A co do tytułów to uważam, że "Happy Feet" jest w porządku, zwłaszcza przy np. głupawym tłumaczeniu tytułu "Ratatouille"...

brighton

Popieram. I pragnę jeszcze dodać, że animacja w tym filmie to totalne dzieło sztuki. W pełnym HD kopara opada!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones