PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 756
ocen
6,5 10 1 64756
6,3 9
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

czy ten kawałek z początku zwiastuna nie przypomina Wam "wild wild west" will`a smith`a? :) według mnie to to samo tylko, że z trochę zmienionymi słowami (szczerze mówiąc to z dwa lata go nie słuchałem ale tak mi się wydaje) :)

udar

Źle ci się wydaje udarze, ot co :P Chociaż nie przeczę, że na pierwszy rzut oka jest podobny :D

Shady_L

a właśnie, że dobrze mi się kojarzy! bo to ta sama muzyka i ten sam typ śpiewa tylko, że słowa inne :]

udar

Hm... co do typa mogę się zgodzic... co do muzyki to średnio :D Nadal jestem skłonna jedynie stwierdzic, że jest bardzo podobna ale nie identyczna :D A skąd ta pewnośc w twej wypowiedzi?:D

Shady_L

Ten kawałek co brzmi jak wild wild west to Stevie Wonder - I wish ^^

Raditz

Ha!:D Więc to jednak nie ten sam typ:D Chodź tu i uznaj swoją porażkę, Udar:D(o ile mój poprzednik się nie myli oczywiście:D)

Shady_L

Ogólnie cala muzyka z trailerów (czyli uzyta również w filmie) jest dostepna na soundracku a ta skoczna pioesnka to
Patti Labelle, Yolanda Adams & Fantasia Barrino - I Wish
(chyba nowa wersja Stevie Wondera - I wish) Mowiac szczerze chetnie bym nabyła ten soundtraczek szkoda ze każa nam czekac jeszcze 2 miesiace na premiere -__-

Raditz

Ech, no właśnie mam ochotę już to obejrzec... Mam tylko obawy co do dubbingu ;/

Shady_L

jeśli chodzi o kawałek to jeszcze go nie ściągnąłem ale już Wam wierzę :P a tak na marginesie: "precz z dubbing`iem"! :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones