PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 756
ocen
6,5 10 1 64756
6,3 9
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

Dla mnie bajka bardzo nudna, mało zabawna, monotonna. Banalna bajka dla dzieci. polecam wszystkim dzieciakom, które mało zbyt dużo wolnego czasu :) moja ocena 3/10 ;) pozdrawiam

kasienka_32

Nie każda bajka musi być na poziomie (interpretuj to jak chcesz) Shreka, Madagaskaru i podobnych. Banalna? Jakie w takim razie są animowane hity ostatnich lat? Tam dopiero zalatuje banałem.

Happy Feet nie jest bajką idealną, a już na pewno nie miała na celu co 10 sekund rzucać humorem dla niewybrednych. W prosty i przyjemny sposób (świetnie dobrane utwory i ich aranżacje) miała przekazać najmłodszym pewne przesłanie, jak widać niektórzy mają problem nawet z interpretowaniem takich prostych rzeczy. Bardzo dobry animowany musical, czasami smutny i poważny, czasem nawet straszny, wesoły i zabawny, a już na pewno roztańczony.
Polecam dorosłym i nieco starszym dzieciom.

ocenił(a) film na 8
pi_

Lekki, przyjemny, animowany musical - przeciez nie musi byc smieszny...
widze ze po premierze Shreka wszyscy oczekuja od innych bajek tego samego... Ja sie ciesze ze powstalo cos oryginalnego :]

ocenił(a) film na 9
HollyShort

Wątpie bardzo by małe dzieci miały pojąć o co w tym filmie chodzi. Po fale komediówek, to zbyt ciężkie spotkanie...

Radziłbym zacząć oglądać filmy wstecz.

Jak dla mnie największa rewelacja ostatnich lat!!

ocenił(a) film na 3
kasienka_32

Zastanawiam się jak można zaliczyć ten film dla dzieci O.o. Próbowali to polepszyć, przez głupie teksty innych pingwinów. Chociaż w sumie film był OK.

ocenił(a) film na 5
kasienka_32

żenada na obcasach. Niekture teksty były do kitu. Jedyne co mi sie podobało to byly te cztery pingwiny co chodzily z tym niedorostkiem.

ocenił(a) film na 9
feniks_012

dla takich ignorantów, w tym ortograficznych (patrz: "niekture" przy autokorekcie:)), faktycznie bajka może być żenadą, w końcu nie było zabójstw, wulgarnych tekstów, erotycznych scen itp. Ciekawe dlaczego?? Może dlatego, że to... bajka?! :P Mnie się bardzo podobała, chętnie obejrzę jeszcze raz:) Pozdrawiam

kasienka_32

pingwinów co z nim chodziły było pięć , chciałabym zauważyć ; ].

jak dla mnie, bardzo udany film ; ). śmieszny kiedy trzeba, ciekawy, z przesłaniem. Lubię takie bajki ;p.
i rozwalały mnie teksty ; p. niektóre były naprawdę śmieszne.

to tyle z mojej strony ; ). pozdrawiam ; d

ocenił(a) film na 9
Amelle

Jak ktos' nie rozumie tej bajki to rzeczywisçie go zal.

ocenił(a) film na 4
MustelaErminea

ja zrozumiałam ale mi się nie podobało :P
jakieś dziwne seksistowskie podteksty do mnie nie trafiały a i akcja taka sobie :/ wogóle gadanie o kosmitach, Wielkim Pingwinie, stosunek Lovelasa do innych.... i mnóstwo innych elementów mnie zesmaczyło i zniechęcało do obejrzenia :( ( ale dotrwałam do końca) i jedyne co mi się podobało to sama końcówka: wspólny taniec pingwinów i pojednanie stada :) ale całość bardzo słabiutka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones