PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=920}
7,8 1 357
ocen
7,8 10 1 1357
Odwrócona góra albo film pod strasznym tytułem
powrót do forum filmu Odwrócona góra albo film pod strasznym tytułem

Serial był (moim zdaniem) dużo lepszy, zwłaszcza pierwsze odcinki. Fim ma inną strukturę i (co naturalne) inne tempo - jak dla mnie zbyt spieszne. Film jest też bardziej... sensacyjny (?) Poza tym w filmie zmieniono niektórych aktorów np. wstawiono Olbrychskiego jako Wiła (chyba tylko dla nazwiska, jest dużo gorszy, okropnie zadowolony z siebie), usunięto narrację Kobuszewskiego itd.
To skandal, że ani jednego ani drugiego nie wydano na DVD - jak zwykle "cudze chwalicie..."

www_filmstore_pl

Cześć! Szukam i szukam i znaleźć nie mogę! Chciałem pokazać serial córeczce ale nigdzie go nie ma! Masz może namiary na film albo serial??
proszę o pomoc!

ocenił(a) film na 9
barnabovich

A imię jego.... Google ! :))
Gdzieś na dole pierwszej strony.

ocenił(a) film na 9
www_filmstore_pl

gdzieś na dole, w takim bądź razie- gdzie? :>

ocenił(a) film na 9
gwiazdojebacz

"Na dole" to jest w odwrotnym kierunku niż "na górze" :)

ocenił(a) film na 9
www_filmstore_pl

o łał, dzięki. z tym,że jest tylko film, a ja chcę serial, który miał inny tytuł niż ''odwrócona góra'' 8)

ocenił(a) film na 9
gwiazdojebacz

Też bym chciał - niestety serialu chyba nie ma nigdzie.

ocenił(a) film na 9
www_filmstore_pl

no więc właśnie:<

www_filmstore_pl

Jest, tylko nie po polsku. Żyjemy w dziwnym, dziwnym kraju:(.

salammbo90

Witamy w Tuskolandzie. :)

Dzięki za linka. Szkoda, że po rusku/białorusku. :(

gwiazdojebacz

http://belsat.eu/pl/nasze_programy/episode/m,2858,odc-1.html

ocenił(a) film na 9
salammbo90

ojezu!!! teraz zauwazylam odpowiedź. jestem w niebie! czas powiadomić całą rodzinkę o znalezisku i oglądać, oglądać, oglądać.... Dzięki!!!!! moje dzieciństwo wróciło w momencie. chyba się popłaczę.

www_filmstore_pl

W filmie pełnometrażowym Wił zmienia się w smoka, leci do zamku, aby uwolnić dzieci z niewoli i walczy z Marbasem w wielkiej klatce. A w serialu jest ta sama walka, tylko że to jest prawdziwy smok, którego złapali marbaci, a Wił obserwuje walkę jako pies przywiązany do budy. Czyli scen podczas których Wił rozmawia z dziadkiem o celu swej zmiany w smoka i potem kiedy po porażce wraca do gospodarstwa, nie ma w wersji serialowej. A ja cały czas myślałem, że serial ma wszystko to co film + masę innych scen. Myliłem się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones