Alicia Silverstone

7,0
7 162 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicia Silverstone

Ona jest naprawdę niezła...i bardzo ładna...w sumie to nie wiem o co chodzi tej całej Katryn....jest żałosna...ona ma bardzo ładne usta i wogóle jest bardzo ładna! A jak byś chciała wiedzieć to najbardziej się liczy talent i osiągniecia a ich ma dużo! wątpię żeby ktoś się z tym sprzeciwił...

Charlotte

Masz rację, wątpiąc, by ktoś się sprzeciwił, skoro i tak wszystkich blokujesz. Każdy ma prawo do swojej opinii, chyba, że jest BARDZO wulgarna. Takich fanek jak Ty, Alicia Silverstone nie potrzebuje. Nie obchodzi mnie, czy zablokujesz ten komentarz. Szkoda tylko, że świetna, niedostrzegana aktorka jest lubiana wyłącznie przez rozkrzyczane małolaty.

Charlotte

Gdy była młodsza była bardzo ładna, ale wydaje mi się jak by teraz zbrzydła, schudła i w ogóle . świetnie wypadła w teledyskach aerosmith, zwłaszcza w " cryin ". Uważam, że ma wielki talent. Szkoda, że w tej chwili nikt jej nie dostrzega , bo jestem przekonana, że gdyby otrzymała jakąś dobrą rolę pokazałaby na co ją stać. Niestety jej pięć minut już minęło. Niewątpliwie szczyt jej kariery to lata 90, największą popularność przyniosły jej występy w teledyskach aerosmith . Po kilku filmowych niewypałach przestało być o niej głośno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones