Topher Grace

Christopher John Grace

7,1
9 871 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Topher Grace

Świetny aktor, chociaż widziałem z nim 3 filmy tylko i uważałem go za miernego aktora po Spider Manie 3 gdzie kompletnie zepsuł Venoma, to ostatnio obejrzałem "W doborowym towarzystwie" i bardzo mi się spodobał, a w Predators to zagrał po prostu genialnie! Najlepsza postać z filmu lekarza-psychola, po prostu nie mogli wybrać innego aktora! Oby tak dalej trzymał, bo chłopak ma talent, teraz tylko go umiejętnie wykorzystać!

użytkownik usunięty
0wner2

Świetnie pasował do filmu, dodawał filmowi jeszcze większej tandetności (;

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Może nie wniósł za wiele do filmu... ,ale miłe zaskoczenie wiadomo kiedy.. :D, zrobił coś czego w ogóle się nie spodziewałem.

eulogy_pl

Mnie to on w Człowieku pajaku podobał się bardziej niż sam Człowik pająk. Jedynie James Franko go przewyższał. Nie zrozumcie mnie żle, Tobi to bardzo dobry aktor ale otaczają go również inni dobrzy aktorzy.

0wner2

Świetny aktor :) i do tego przystojny :)
Czy wam też się wydaje taki podobny do Haydena Christensena??

użytkownik usunięty
0wner2

On był perfidny :) świetnie się kamuflował, miał wiedzę o ziołach bo robił trucizny a nie leczył ale wcisnął kit do okoła i wszyscy w to uwieżyli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones